Niewielka ilość wód płodowych i skoki ciśnienia w 37 tygodniu ciąży

Jestem w 37 tc, lekarz dziś stwierdził cyt "jakoś mało tych wód się zrobiło" do tego mam nagłe skoki ciśnienia szczególnie w nocy czy ma to ze sobą jakiś związek? Bo jedyne co lekarz mi powiedział to że mam na noc brać relanium (dał recepte),odstawić sól i szykować sie bo wygląda że za niedługo będę rodzić.Wagę dziecka obliczył 3045 (dziewczynka). Wcześniej ilość wód płodowych była w normie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Rzeczywiście zmniejszenie się ilości wód płodowych zwiastuje poród w niedługim czasie.