Niewielka ilość wypijanego mleka i płynów u 4-miesięcznej córki

Witam,moje dziecko,córeczka ur w 36tc z wagą 2300/49cm. Obecnie 4 msc i waga 5890g/61. Jest na sztucznym mleku enfamil1, zastanawia mnie ilość wypijanego mleka zjada maksymalnie 130ml,a zdarza się że 90,70ml na 3 h czysto nie za mało? Z dopajaniem jest problem dziecko b mało pije,najwięcej w upalny dzień 40 ml przez cały dzień,na codzień jeszcze mniej czasem 10,20 ml...przegotowanej wody,herbaat nie lubi...zaczynam wprowadzać stałe pokarmy,boje się ze nie będzie dobrze nawodniona, co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć