Niewielka skolioza, zmiany zwyrodnieniowe trzonów i stawów międzykręgowych

Proszę o opinię badania MR kręgosłupa lędzwiowego (niewielka skolioza, zmiany zwyrodnieniowe trzonów /stawów międzykręgow(zwł.naL4/L5,dehydratacja krążków międzykręgowych,wypuklina krążka międzykręgowego, L4/L5,z modelowaniem worka oponowego,z wypuklaniem się w obręb otworów międzykręg.,z modelowaniem korzeni nerwowych,pogrubiałe więzadła żółte.Cechy dyskretnego uwypuklania krążków L3/L4,L5/S1.drobna tylna centralna przepuklina krążka Th12/L1,obustronne torbielki okołokorzeniowe naS1/S2do9-14mm

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest przeanalizowanie lacznego badania klinicznego i wyniku MR. prosze koniecznie udac się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.