Niewielki guzek na wewnętrznej stronie policzka

Na wewnętrznej stronie policzka ok. miesiąc temu pojawił się u mnie niewielki guzek, który wypełniony jest niewielką ilością ropy. Guzek nie boli, natomiast gdy często dotykam go językiem, powiększa się, po czym rano znów jakby się goi. Przed miesiącami urodziłam dziecko, choruję na SM i dodam, że w ciąży wypadł mi ząb mleczny, ktory z powodu krzywego zgryzu nie wypadł. Co może oznaczać ten guzek?

Witam
Proszę o określenie dokładnego miejsca tego guzka. W okolicy górnych szóstek na policzku mamy ujścia ślinianek przyusznych, które mogą się powiększać w przypadku stanu zapalnego lub kamicy ślinianki.
Pozdrawiam
Olgierd Bartecki