Niewielki krwiak w mózgu i kilka mniejszych

Mój mąż miał ciężki wypadek. Stwierdzono u niego niewielki krwiak w mózgu i kilka mniejszych. Powiedziano, że muszą się wchłonąć. Miał złamaną miednicę i zbite płuca. Wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej, z której po około 4 dniach zaczęto wybudzać. Tydzień po wypadku zoperowano miednicę. Mimo "wybudzenia" ze śpiączki pozostaje jakby w półśnie. Nie otwiera oczu, jest z nim słaby kontakt. Mówi ale za chwilę zasypia. To przez krwiaki? Jak długo to potrwa, czy wróci do zdrowia? Ma 27 lat

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Aktualny stan męża może być spowodowany krwiakami. O rokowanie należy zapytać lekarza prowadzącego.