Niewielki przyrost b-HCG a transfer zarodka

Witam!mam pytanie czy slaby przyrost bety Hcg to zawsze powod do zmartwien?ostatni okres mialam 17 kwietnia,mam nie regularne miesiaczki 32-36. 6 maja mialam transwer zarodka po 12 dniach beta wyniosla 31,41 po 48h 45,17 a po 48h 63,19.na wizyte USg mam na 1czerwca.czy mam powody do zmartwien?

Piotr Pilarski

Beta HCG rośnie różnie. Nie należy się tym na razie przejmować tylko poczekać do wizyty. Wtedy będzie można powiedzieć więcej.

Pozdrawiam.