Niewielkie kamienie nerkowe i dolegliwości bólowe

Mam kamicę moczową, jednak kamienie zostały określone jako niewielkie, które mają usunąć się samoistnie. Towarzyszy temu jednak ból, który pojawia się raz na jakiś czas i jest dosyć dokuczliwy. Czy mogę w jego trakcie stosować jakieś leki? Nie wiem czy lepiej przeciwbólowe typu Ibuprom, czy może coś rozkurczowego? Bardzo proszę o pomoc!

Lek. Tomasz Budlewski

coś przeciwbólowego i rozkurczoego powinno pomoc. najlepiej udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednie postępowanie.