Niewielkie krwawienie z dróg rodnych u 24-latki

Od niedzieli występuje u mnie niewielkie krwawienie z dróg rodnych. Krew ma kolor ciemno brązowy, nie jest to krwawienie kapiące, dostrzegam je dopiero po dokładnym użyciu ręcznika lub papieru t. Tylko raz zauważyłam niewielką kropkę na bieliznie. Jestem w okresie owulacji.Odczuwam też charakterystyczne boleści brzucha. Dwa lata temu mialam robioną cytologie - wynik prawidłowy. Z takim krwawieniem zetknęłam się tylko raz - 3 lata temu - rownież jako ślad na bieliźnie. Miewam infekcje grzybicze

Witam. Delikatne plamienie może pojawić się w okresie owulacji. Jeśli pozostaje Pani pod systematyczną kontrolą ginekologiczną, a plamieniu nie towarzyszy ból, świąd czy dolegliwości dyzuryczne nie ma powodów do niepokoju.