Niewielkie modelowanie worka oponowego na poziomie l4-S1 przez bulging pierścienia włóknistego
Witam jestem po tomografii komputerowej kręgosłupa czekam dopiero na wizytę u lekarza wiec mam pytanie co oznacza Wnioski ;Niewielkie modelowanie worka oponowego na poziomie l4-S1 przez bulging pierścienia włóknistego i wypuklajace się drobne zmiany zwyrodnieniowe?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Wynik badania może świadczyć o początkach choroby krążka międzykręgowego czyli dyskopatii. Wskazana konsultacja z lekarzem zlecającym badanie, neurologiem lub neurochirurgiem.
Pozdrawiam.