Niewielkie obniżenie wysokości tarczy międzykręgowej L5S1

Witam, o to mój wynik rezonansu chodzę do3 specjalistów i u każdego dowiedziałem się czegoś innego co z tym robić. Pomocy mam 27l Niewielkie obniżenie wysokości tarczy międzykręgowej L5S1. Jest tylnolewostronna przepuklina jądra miażdżystego powodująca uciśnięcie korzeni nerwów rdzeniowych w zachyłku bocznym.Dolne kręgi piersiowe oraz trzony L1L3 mają nierówne obrysy z obecnością drobnych guzków Schmorla w obrębie blaszek granicznych. Wniosek: Dyskopatia L5S1 ze stenozą kanału kręgowego.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza neurochirurga, po badaniu lekarskim i przeanalizowaniu rezonansu bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postepownaie.