Niewielkie piersi u 19-latka

Witam, niedawno skończyłam 19 lat i mam problem. Mianowicie moje piersi w ogóle nie rosną, nie mam nawet miseczki A. Miesiączkę dostałam około 14-15 roku życia, dokładnie nie pamiętam. Czy w ogóle jest szansa, że jeszcze urosną ? Mam straszny kompleks z tego powodu, nie musiałabym nosić nawet stanika... Chciałabym żeby jeszcze urosły, u mnie w rodzinie kobiety mają raczej średnie piersi. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam .
KOBIETA ponad rok temu

wielkość piersi może być spowodowana: predyspozycjami genetycznymi, profilem hormonalnym./ regularność, obfitość miesiączek/. Wskazana konsultacja ginekologa/endokrynologa.