Niewielkie skrzywienie prawostronne kręgosłupa, zmiany guzkowo-włókniste

Rtg wykazał w polach do płuc zmiany guzkowo włókniste łączące się z ? /kręgami/ i nieco podciągające je ku górze. Poza tym płuca bez zagęszczeń. Jamy opłucne wolne. Serce w normie.Niewielkie skrzywienie prawostronne kręgosłupa. Od 30 lat mam alergię , a od ponad 10 leczę się na astmę. Przyjmuję lek Alvesco. Nie przechodziłam zapalenia płuc ani nie miałam gruźlicy. Poprzednio robiłam RTG tylko na małym obrazku, to było około 7 lat temu i nic wtedy nie wykazał.Proszę o diagnozę Mam 53 lata

Celem wyjaśnienia opisanych zmian konieczne wykonanie tomografii komputerowej wysokiej rozdzielczośći. Dalsze postępowanie zależne od wyniku tego badania.