Niewielkie uwypuklenie krążka międzykręgowego w TK

Witam. TK kręgosłupa ledzwiowo- krzyżowej. Niewielkie uwypuklenie krążka miedzykregowego L3-L4, L4- L5 na całym obwodzie na głębokość 2-3mm,na poziomie L4-L5 z przewaga po stronie lewej,z cechami modelowania korzenia lewego nerwu rdzeniowego L4. Co to oznacza? Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie objawy? konieczne jest zestawienie bezpośredniego badania lekarskiego z powyższym wynikiem. proponuje zgłosić sie do lekarza zlecając ego powyższe badanie