Niewielkie zmiany zlokalizowane w obu okolicach skroniowych

Witam, co może oznaczać taki wynik eeg? Mam 19 lat. Czynnośc podstawowa zachowana składa się w ok.c-p z fal alfa 8-10Hz o ampl. do 40uv i fal beta RZ-obecna Na tym tle ob.skroniowych pojawiają się nieliczne fale ostre o ampl.wyższej od czynności podstawowej Hv Fs nie aktywuje krzywej Orzecznie: Niewielkie zmiany zlokalizowane w obu ok.skroniowych

Aleksander Ropielewski

Wynik badania nie wskazuje jednoznacznie na konkretną patologie i należy go rozpatrywać wraz ze stanem klinicznym w celu udzielenia jednoznacznej odpowiedzi i postawienia rozpoznania.