Niewielkie zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze pod postacią sklerozytacji i nierówności płytek granicznych trzonów

Proszę o wytłumaczenie wyników RTG. kręgów szyjnych -kobieta 48 lat.(szczupła) objawy - zawroty głowy,mocne osłabienie,duszności ,okresowe bóle z tyłu głowy ,mrowienie , drętwienie lewej ręki,niskie ciśnienie , brak apetytu " Kręgosłup szyjny zdjęcia A-P , boczne – na poziomie C3/4 nieiwelkie zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze pod postacią sklerozytacji i nierówności płytek granicznych trzonów. Fizjologiczna lordoza spłycona. Wysokość przestrzeni międzykręgowych zachowana." Z góry dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opis badania wnosi na temat wyznaczników choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa. Zawroty głowy i osłabienie zmuszają do wykonania kontrolnej morfologii krwi.