Niewydolna żyła piszczelowa i długi czas oczekiwania na operację

Po USG nogi okazało się ze mam niewydolną żyłe piszczelcową termin operacji mam dopiero czerwiec 2016 na NFZ. Mam pytanie czy mogę czekać tak dlugo /ból nogi skłonił dog wizyty u lekarza/ Nie mam zadnego leczenia na zabieg prywatnie mnie nie stać bardzo sie boję Proszę mi pomóc bo lekarz niby powiedział ze tak nie moze być ale też zostawił mnie samej sobie Jestem młoda borykająca się jeszcze z wieloma chorobami bez pracy na utrzymaniu rodzicow emerytow Bardzo proszę szczerą odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Na pewno wskazany jest jak najszybszy zabieg i zwłoka może wiązać się z powikłaniami. W przypadku silnych dolegliwości prosze kontaktować się z SOR-em najbliższego szpitala, ponieważ przy niewydolności żylnej może dojść do konieczności pilnej operacji.