Niewydolność ciałka żółtego spowodowana niedoczynnością tarczycy

Witam! W czerwcu 2014 poroniłam ciążę w 8 tc. Lekarz stwierdził niewydolność ciałka żółtego spowodowaną niedoczynnością tarczycy (TSH 4,29).Od września biorę Letrox 50. Od tego czasu poziom TSH jest na poziomie 0,69 i zaczęliśmy z mężem starać się o dzidziusia,jednak nic z tego nie wychodzi - staramy się już pół roku. Od 2 miesięcy zaobserwowałam brązowe plamienia 3 dni przed okresem. Czy może być to niedomoga lutealna? Dodam że miałam badany progesteron 25dc w sierpniu i wyniósł 2,46.

Można sprawdzić u Pani poziom prolaktyny, a u partnera wykonać badanie nasienia.