Niewydolność nerek i uczucie wysokiego ciśnienia w głowie

Dzien dobry. Pare miesiecy temu moj chlopak dowiedzial sie ze ma nie wydolnosc obu nerek. Teraz jest na etapie przyjmowania dializ. Ostatnio skarzyl sie na nie wiem jak to dokladnie po polsku napisac Wysokie Cisnienia w Glowie, oraz jego szyja z prawej strony jest troche opuchnieta i sa bardzo widoczne zyly. Przy wstawaniu odczuwa bol w okolicach czola oraz bol gardla. Dodam, ze mieszkamy w Anglii a tutaj ciezko o dobrego doktora. Prosze o pomoc. Dziekuje

Witam,
Opisane objawy mogą świadczyć o poważnych problemach z krążeniem. Należy jak najszybciej udać się do internisty lub kardiologa w celu dokładnej diagnozy.