Niewydolność szyjki macicy a utrata ciąży

Witam. Rok temu straciłam ciążę w 21 tc przez niewydolność szyjki macicy. W ciąży ciągle miałam stan zapalny szyjki na który nie działały, żadne leki. Przez dwa miesiące stosowałam antykoncepcję i przerwałam. Ostatnią miesiączke miałam 8.10 i do tej pory nie dostałam kolejnej. Ciążę raczej wykluczam bo współżylam ostatni raz jeszcze podczas brania tabletek vibin. W lipcu robiłam cytologie, która wyszła dobra jednak lekarz mówi, że nie wie dlaczego ciągle jest stan zapalny. Brałam wiele leków nic

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, a przed wizytą wykonać poziom beta hcg z krwi.