Niewyraźna mowa, depresja a Setaloft

Mam depresję 3 miesiące biorę lek setaloft pezez 2 miesięcy mój stan się poprawiał a teraz zachowuje się jak upośledzonych mam dziwny wzrok powolne ruchy zaniedbuje się mam nie wyraźną mowę śpię po 9 godzin nie potrafię jakoś wyczuć miłych słów jak ktoś do mnie mówi nie umiem miłym tonem odpowiedzieć czy to normalne w depresji ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w tej sytuacji konieczna jest pilna jest konsultacja z psychiatrą, który oceni Pana stan i wskaże właściwe leczenie. Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Proszę udać się do lekarza. Może być konieczna zmiana stosowanego leku.
Pozdrawiam