Niewyrównane ciśnienie przy stosowaniu Encortonu

witam mam 40 lat od miesiąca biorę pentasę tabletki a od 2 tygodni encorton mam chorobę colitis od 2 tyg. skacze mi ciśnienie i dostałem takie tab.zofenil7/5 jedna rano i romazic 10mg1 wieczór ciśnienie 138/103/60,147/95/70,a 139/105/65 a dzis 138/85/45 co oznacza ten niski pulsgłowa boli na cholesterol biorę dopiero drugi dzień czy te tabletki się nie nadawają ze sterydami do kogo się udać czy do specjalisty od jelit bardzo żle się czuję dziękuję za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.