Niewyspanie i ciągłe zmęczenie u młodego mężczyzny

witam ja z takim problemem od jakoś czasu około 2 mies nie wysypiam się i jestem cały czas zmęczony i od tego jestem nerwowy co to może być ?

Dzień dobry!

Proszę skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub w Poradni Zdrowia Psychicznego. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie informacji dot. Pana aktualnej sytuacji oraz dotychczasowej historii zdrowia, a także przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!

Zaburzenia snu mogą być objawem zarówno nerwicowym jak i depresyjnym, mogą także być sygnałem nadmiernego stresu i potrzeby zmian. Zachęcam do spotkania z psychologiem i przyjrzeniu się głębszym przyczynom trudności oraz pracy nad sobą, która pozwoli pozbyć się objawu, a tym samym wrócić do satysfakcjonującego funkcjonowania.