Niezabezpieczony stosunek dwa dni przed okresem i dzień po nim - czy jestem w ciąży?

Witam, kochałam się ze swoim chłopakiem 2 dni przed okresem (bez zabezpieczeń), okres dostałam normalnie 24 maja, przyznam - trwał on nieco krócej niż zwykle. Zaraz po okresie znów doszło do stosunku. Od jakiś dwóch dni jestem bardzo senna, mogłabym spać cały dzień, mam ból/kłucie prawego jajnika, niechęć do jedzenia, dziwne nudności, zawroty głowy i podwyższoną temp. 37.1 st. C. Do planowanego dnia okresu zostało mi 14 dni, czy jak zrobię teraz test to wyjdzie wynik? I czy to może być ciąża?

Witam! Do stosunków dochodziło w trakcie dni niepłodnych, dlatego ryzyko ciąży jest znikome. Opisywane dolegliwości najpewniej nie są związane z ciążą, a infekcją czy przesileniem wiosennym. Oczywiście, jeżeli obawia się Pani, że mogło dojść do zapłodnienia, może Pani wykonać test ciążowy. Domowe testy ciążowe można wykonywać dopiero po co najmniej 14 dniach od zbliżenia. Test z krwi można wykonać wcześniej tj. po 8 dniach zbliżenia. Wcześniejsze wykonanie testu wiąże się niestety z uzyskaniem wyniku fałszywie ujemnego. Pozdrawiam