Niezadowolenie z seksu w związku - co robić?

Witam. Mam pytanie dotyczące związków. Mam 20 lat, mój partner 25 i mamy dziecko. Mamy problemu łóżkowe. Często wymaga ode mnie rzeczy które nie są dla mnie przyjemne lub mnie odrzucają podczas sexu, a gdy mu to mowie, twierdzi ze się nie staram i on też nie będzie się starał, żeby mi było przyjemnie. Na dodatek, wczoraj dowiedziałam się że mój partner nie jest zadowolony z życia sexualnego ponieważ po ciąży stałam się „większa” i nie zaspokajam jego potrzeb dlatego non stop ogląda filmy pornograficzne. Najbardziej martwi mnie to, że wyszukuje konkretnych aktorek porno, ogląda ich zdjęcia na google i innych portalach i ogląda każdy pornograficzny film z tymi wybranymi kobietami. Jest mi przykro z tego powodu, że nie wystarczam mu i że napala się na inne kobiety. Nie byloby mi aż tak przykro, jeżeli to by były przypadkowe filmu porno z przypadkowymi kobietami, aczkolwiek on musi z tymi wybranymi. Czuje się od nich gorsza brzydsza i mniej atrakcyjna oraz poniżona przez niego w pewien sposób. Tak jakby mnie zdradził ale nie do końca. Przyznał mi się rowierz do tego, że nie czuje przyjemności z Sexu ze mną, ale mimo wszystko mnie kocha i chce żebyśmy byli razem. Jest mi trudno popatrzeć na to z boku i bez emocji, ponieważ zranił moje uczucia. Chciałabym się dowiedzieć, czy to jest normalne że mam takie obawy i emocje co do takich zachowań z jego strony czy może jednak źle do tego podchodzę. Mam jeszcze jedno pytanie na koniec. Chodzi o to że nie lubie gdy moj partner napala się na inne kobiety i dlatego nie chce żeby oglądał jakie kolwiek filmy pornograficzne czy też zdjęcia. Oczywiście nie chodzi mi o to że ma się nie masturbować, tylko o to że nakręca się na inne kobiety. W wielu związkach jest tak że mężczyzna masturbuje się do erotycznych zdjęć swojej kobiety a nie do innych i też bym chciała żeby tak było. Wiem że on ma takie moje zdjęcia. Sam mi je robi lub ja mu wysyłam. Czy to ja mam problem czy może jednak, on że nie chce zrezygnować z tego wszystkiego i daje mi wybór albo on to robi i jesteśmy razem albo mam sobie szukać kogoś innego. Proszę o pomoc

Szanowna Pani, myślę że dobrym rozwiązaniem będzie udanie się do seksuologa, najlepiej na terapię dla par. Pozdrawiam