Niezdarność i zmęczenie u 3,5-letniego dziecka

witam, coś ostatnio dzieje się z moim synkiem (3,5 lat). Synek w ciągu ostatniego miesiąca zrobił się okropnie niezdarny, potyka się o wszystko, przewraca, wszystko leci mu z rąk. Dosłownie potyka się o własne nogi. Do tego ciągle jest zmęczony, nie ma na nic siły. Zauważyłam jeszcze jedną sprawę. Widziałam 2 razy jak synek osunął się na podłogę i cały zesztywniał i się spiął. Trwało to kilka sekund i nie stracił przytomności. Co to może być? Czy jedno z drugim może być jakoś powiązane?

Szanowna Pani , konieczne jest diagnozowanie dzieciątka u dobrego neurologa a skąd jesteście ??? Pozdrawiam Jerzy Bajko M.D. neurolog, neurochirurg meil:bajko1@wp.pl