Niezdecydowany chłopak - co dalej robić?

Witam! Mam problem, który dla innych wyda się błahy, lecz ja nie wiem, co robić. Poznałam faceta, spotkaliśmy się tylko kilka razy (znamy się pół roku). On jakoś tak nie spieszy się z czymkolwiek, jest bardzo niezdecydowany. Jak ja nie zaproponuję spotkania, to on też nie, i tak sobie egzystujemy:( Powiedziałam mu, żeby się określił, czego chce, stwierdził, że chce mnie jako kogoś więcej niż tylko koleżankę. A dalej po nim nie widać entuzjazmu i nie proponuje spotkań. Czego on tak naprawdę chce? Czy jest sens spotykać (proponować) się z nim? Czy może lepiej zostawić to tak jak jest i się nie odzywać nawet jak on napisze? A co wtedy, jak zaproponuje spotkanie? Widzę, że jemu jest obojętne, czy ja jestem, czy nie, ale jak mu to mówię, to zaprzecza. Jakby mu zależało, to sam by proponował te spotkania i pisał coś bardziej od siebie, a nie tylko odpisywał na SMS-y. Same pytania. Zero odpowiedzi. Proszę o radę.

KOBIETA ponad rok temu

Witam Panią!

Powodów, dla których Pani znajomy nie przejmuje inicjatywy może być bardzo wiele. Trudno jest mi cokolwiek sugerować, nie znając ani Pani, ani Pani przyjaciela. Namawiałabym Panią do odbycia ze znajomym szczerej rozmowy. Proszę zapytać go wprost, dlaczego nie inicjuje spotkań i czy chce, aby Pani je inicjowała. Moim zdanim szczera i otwarta rozmowa jest podstawą funkcjonowania udanego związku.

Pozdrawiam.