Niezdolność do pracy w przebiegu depresj

Pacjentka lat 58 choruje na depresję od 1990r. Była 7 razy hospitalizowana z rozpoznaniem "zaburzenia depresyjne nawracające - epizod depresji ciężkiej". Od 2009 roku pobiera różne świadczenia, w tym rentę z tyt. niezdolności do pracy, która z końcem roku 2013 zostaje jej zabrana. Kolejny wniosek o rentę zostaje odrzucony _ "nie jest Pani niezdolna do pracy". W br po raz kolejny jest hospitalizowana. Pełnomocnik kieruje sprawę do sądu. Biegły psychiatra - "nie jest niezdolna do pracy" . ???

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza