Niezgodność wieku dziecka w książeczce ze szczepieniami

Proszę o pomoc. Urodziłam 7 kwietnia, moje dziecko otrzymało w szpitalu zgodnie z wpisem w ksiązeczce pierwsze szczepionki, potem 20 maja (3 dawki), pozniej kolejne 3 dawki 01.07 oraz teraz 3 dawki 16.08. Jezeli chodzi o dawki i szczepienia to zgadza się ale nie zgadza mi się wiek dziecka, martwie się, ponieważ w książeczce mam te po szpitalu szczepienie zapisane 2 miesiąc(moja córka miała 1 miesiąc i troszkę), potem 3-4 miesiąc, oraz 5-6 miesiąc gdzie miała dopiero 4 miesiące i pare dni!

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza pediatry w celu rozwiania wątpliwości.