Nieznaczne poszerzenie przestrzeni przymózgowych

Co oznacza wynik badan nieznaczne poszerzenie przestrzeni przymozgowych.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Z opisem badania należy zgłosić się do lekarza kierującego na badanie. Nieznaczne poszerzenie przestrzeni przymózgowych może być niegroźną odmianą anatomiczną, jednak interpretacja wyniku badania musi się opierać na pełnym opisie, wynikach innych badań i ocenie stanu klinicznego.