Nieznacznie zwiększona ilość płynu w stawie kolanowym

usg kolana prawego. Ilosc plynu w stawie kolanowym nieznacznie zwiekszona, błona maziowa przerosnięta, przerost ciała Hoffy,pogrubiały fałd przyśrodkowy błony maziowej, wysokie ustawienie rzepki z lekką lateralizacja, łękotka przyśrodkowa o niejednorodnej echogeniczności, nierównym obrysie ze zmianami degeneracyjnymi prosze o wyjaśnienia co to oznacz czy da się to wyleczyc czy grozi mi zabieg. Dziekuje

Witam. Opisane zmiany są wynikiem uszkodzenia łękotki przyśrodkowej. Prawdopodobnie konieczne będzie leczenie zabiegowe. Proszę zgłosić się do ortopedy który pokieruje odpowiednim postępowaniem.