Nieznikające sińce, bóle głowy powodujące wymioty po porodzie

Witam. Mam 30 lat i cztery miesiące temu urodziłam dziecko. Na nogach mam od kilku m-cy nieznikające sińce, bóle głowy powodujące wymioty i czuję się słaba - co akurat jest chyba normą przy małym dziecku. Czy takie objawy mogą wynikać z przemęczenia zwykłego ? Pozdrawiam!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie mogą być to objawy przemęczenia. Dość prawdopodobne jest jednak chorobowe podłoże objawów. Sugeruję wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych pod okiem lekarza POZ.