Nieżyt nosa u 13-letniego dziecka

Moja córka ma 13 lat i od zawsze ma nieżyt nosa. Miała wycięte migdałki i plastykę przegrody nosowej. Po tym miał być spokój z nosem, nic z tego. Alergolog zrobił testy wziewne nic nie wyszło, a nieżyt nosa dalej jest. Ciężko jej z tym żyć, bo zawsze nos jest zatkany.Krople do nosa nie dają efektów. Co robić, do kogo udać się po pomoc?

Witam zgadzam sie z Doktorem Dąbskim. A jeśli już jakieś badania alergiczne -zalecam badania ige swoiste panele wziewny i pokarmowy z krwi sa bardzo dokładne. Testy skórne to tez dobra metoda ale u dzieci- wyniki bardzo zmienne.