Nieżytowe zapalenie wyrostka robaczkowego i zapalenie węzłów chłonnych krezki

2 tygodnie temu leżałem w szpitalu miałem operacje. Rozpoznanie - Nieżytowe zapalenie wyrostka robaczkowego i zapalenie węzłów chłonnych krezki. Ostatnio miałem z ściągane szwy i mam taką gulkę teraz i nie wiem co to jest.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
jeżeli zmiana jest wyczuwana "w skórze" to najprawdopodobniej postępuje proces leczenia i powstawanie blizny.
Jeżeli natomiast zmianie będzie towarzyszył ból, zaczerwienienie, wyciek mętnego płynu, czy gorączka, to należy niezwłocznie skierować się do lekarza.

Trudno mi określić co to może być bez bezpośredniego badania. Być może to jakiś krwiak, może niewielki zbiornik płynowy, może tylko obrzęk. Musi Pana zbadać bezpośrednio chirurg, aby ocenić czym jest to zgrubienie i zadecydować jak z nim dalej postępować.