Niska beta hcg a wysoka temperatura

Witam.
Nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na moje zmartwienie: spóźnia mi się okres od 13 dni, tzn. mam 43 dzień cyklu. Jak dotąd zawsze miałam go regularnie co 30 -32 dni. Staramy się z mężem o dziecko i od tego właśnie cyklu zaczęłam mierzyć temperaturę codziennie między 6.30 - 7.30 i wszystko by się zgadzało, bo miałam strefę niskich temp. na poziomie 35,8 - 36,2 i skok do 36,5 w 24 dniu cyklu i od tego dnia temperatura ładnie wzrastała do 37 i tak się utrzymuje do dnia obecnego.
Robiłam testy ciążowe z moczy w dniu cyklu: 31, 36,39 i zawsze wychodziły negatywne, w dniu 41 cyklu zrobiłam test z krwi na beta - hcg i wyszedł 1,2, więc z testów wychodzi, że nie jestem w ciąży, a z wykresu co innego.
Oczywiście umówiłam się do lekarza, ale to dopiero za kilka dni i nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Dodam jeszcze, że rano mam mdłości, mam dużo śluzu o kolorze białym i boli mnie podbrzusze.

Witam serdecznie!

Tak liczne wyniki testów raczej wykluczają możliwość ciąży. Metoda śluzowo- termiczna jest niestety obarczona dużym ryzykiem błędu. Wszelkie infekcji, leki, stres i inne podobne czynniki wpływają na jakość śluzu. Temperatura ciała także wzrasta w różnych sytuacjach.
Oznaczenie betaHCG (pod warunkiem, że zostało wykonane w odpowiednim czasie tj 8-9 dniu od stosunku) ma 100% wiarygodność.
Bóle podbrzusza jak i gęsty biały śluz występują zwykle w drugiej fazie cyklu. Spodziewam się, że w ciągu najbliższych kilku dni pojawi się miesiączka.

Pozdrawiam.