Niska odporność u 26-latki

Od kilku lat mam dramatycznie niską odporność. Nie ma miesiąca bez choroby (zwykle wirusy, zapalenia gardła, przeziębienia, anginy, ew. zapalenie oskrzeli). Wystarczy że troszkę przemarznę, wypiję coś zimniejszego, czy spotkam sie z osobą chorą - jest niemal 100% pewność, że będę chora. Robiłam morfologię - wyniki mam wzorowe. Odżywiam się dobrze, wysypiam się. Jedyne co działa na minus to żyję w stresie. Czy są jakieś środki wspomagające odporność, a może jakieś inne badania powinnam zrobić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje wiele preparatów wspomagających odporność. Farmaceuta z pewnością doradzi najlepszy środek. Jeśli wyniki podstawowych badań są w normie to nie ma wskazań do rozszerzania diagnostyki.