Niska samoocena a chęć znalezienia swojej miłości

od 4 lat jestem samotna kobieta,bardzo bym chciala poznac kogos ale moja niska samoocena nie pozwala na to ,choc staram sie byc zadbana kobieta i podobam sie mezczyzna to strach przed nimi blokuje mnie totalnie ,przeraza mnie to ze moja twarz z bliska ktora józ nie stety pokryta jest zmarszczkami przerazi ich,,podkreslam ze tylko mam odwage z kim kolwiek rozmawiac w przyciemnionym swietle zwlaszcza wieczorami ;;dla mnie to jest koszmarem

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza