Niska samoocena a rozwój osobisty

Rozwój osobisty-mocne strony. Dzień dobry Czytałem, że powinno się wzmacniać swoje mocne strony a nie zajmować słabościami. Niestety ja nie mam żadnych mocnych stron, we wszystkim jestem słaby albo przeciętny. Jestem wolny w działaniu i myśleniu, słaby w naukach ścisłych, nie mam poczucia rytmu, jestem bardzo niezdarny i niedokładny, w językach obcych też sobie nie radzę. Leczę się od 8 lat również na depresję. Jak w takiej sytuacji pracować nad swoim rozwojem osobistym?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza