Niska samoocena a zawroty głowy

Witam!pomimo wieku 40 lat,wciaz mam uczucie"wiecznego dziecka"i jedynie moje dzieci sprawiaja,ze czasami(jak nie ma meza)musze podejmowac decyzje.Moja chorobliwie niska samoocena paralizuje moje zycie do tego stopnia,iz od momentu otrzymania prawa jazdy,23lat temu,nie potrafie prowadzic auta.Coraz trudniej mi samej z soba,unikam ludzi bo nie potrafie z nimi rozmawiac a teraz doszlo do tego,ze musze szukac nowej pracy,ta mysl doprowadza mnie do zawrotow glowy.Ja poprostu do niczego sie nie nadaje

Mgr Agata Dusza Psycholog, Opole

Wydaje mi się, że powinna Pani udać się ze swoim problemem do psychoterapeuty. Objawy, które Pani opisuje są dość specyficzne i same nie miną. Potrzebuje Pani specjalisty.
Pozdrawiam
Agata Dusza