Niska samoocena i brak pewności siebie z powodu porażek w kontaktach z płcią przeciwną

Witam jestem facetem lat 21.Mam niską samoocenę i pewność siebie, spowodowane porażkami w kontaktach z płcią przeciwną.Zawsze gdy próbowałem poznać dziewczyne one wybierały innego faceta co buduje we mnie poczucie bycia gorszym. Prosze nie pisać zebym uwierzył w siebie bo od 5 lat trace taką wiare.Zastanawiam sie czy nie isc do prostytutki w celu "pierwszego razu".Ten stan rzeczy wpływa źle na moje życie co raz mnie rzeczy mnie cieszy, potrzebuje pilnej porady bo nie cieszy mnie to życie.

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do psychoterapeuty, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ).