Niska samoocena i depresja u 19-latka

Witam, Nazywam się Patryk,mam 19 lat, juz raz tu pisałem, lecz za krótko. Mieszkam w UK, Problem polega na tym iż Mam Depresje, Nerwice, i Myśli samobójcze w jednym, na dodatek niską samoocene.Wszystko mnie denewruje, Jestem Sam, nie mam rodzeństwa. Od zawsze Niby wszyscy w rodzinie do Mnie wszystko Dawali (rzeczy Materialne). chodz tak naprawdę, Nigdy się mną nie interesowali tak zbytnio. za czasów szkoły, byłem wysmiewiany, wyzywany od róznych bluznierstw. coś pęknie, i zakończe to.

Proszę skorzystać z pomocy psychologa, psychoterapeuty. Jeśli nie ma możliwości na miejscu- ze względu na bariery językowe lub inne, zawsze można skorzystać z gabinetów online. To bardzo ważne, żeby poszukał Pan pomocy i pozwolił sobie pomóc. Zmiana jest możliwa. Prowadzi do bardziej satysfakcjonującego życia i cieszenia się nim.