Niska samoocena i kompleksy u 21-latka

Czy bardzo niska samoocena od wielu lat,dużą nieśmiałość do dziewczyn i nieznajomych,kompleksy,i brak motywacji do życia nawet w skrajnych przypadkach to depresja czy co innego (chce dodać że mam 21 lat,9 razy znajdował em się w psychiatry ku, byłem już osoba bezdomni, okres kiedy piłem zdecydowanie za dużo alkoholu tylko dla tego żeby ludzie mnie akceptowalny i ze uda mi się dzięki temu znaleźć dziewczynę chodź i tak wiedziałem ze alkohol nie rozwiąże tego problemu,itp)

Dzień dobry, zachęcam pana do kontaktu z psychologiem w celu przeprowadzenia pełnej diagnozy oraz rozpoczęcia psychoterapii. Jeżeli był pan już w szpitalu psychiatrycznym zakładam, że miał pan kontakt z psychologami oraz psychiatrami i jakaś diagnoza została postawiona. Zachęcam do stałego leczenia psychoterapeutycznego. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

W wypisach szpitalnych na pewno ma Pan określone rozpoznania, o które Pan tutaj pyta. Również, powinny tam być umieszczone zalecenia dalszego postępowania.