Niska samoocena i myślenie o śmierci

Witam, 26 lat i chyba mam depresje. Wydaje mi się że jestem do niczego, doszły kompleksy. Mam napady rozpaczy, myślenie o śmierci. Nie radzę sobie już. Przeprowadziłem się do większego miasta i jestem tutaj sam. Gdzie powinienem się zgłosić?

Napady rozpaczy i myślenie o śmierci są na pewno bardzo przykrym doświadczeniem, ale nie muszą oznaczać depresji. Nic dziwnego, że panu smutno jeśli czuje się Pan osamotniony. Dobrze byłoby "zrobić coś" z tą samotnością. Proszę rozejrzeć się po okolicy, może mieszkają jacyś mili ludzie, z którymi warto byłoby się zapoznać? Może poszuka Pan sobie jakiegoś pasjonującego zajęcia? Oczywiście, jeśli czuje Pan się naprawdę bardzo źle i jeśli Pana stan się pogarsza, warto byłoby zgłosić się do psychoterapeuty. Pozdrawiam i życzę powodzenia!