Niska samoocena i myśli samobójcze u 20-latka

MAm już dość swojego zycia. Unikam ludzi z nikim się nie spotykam. Gdy dzwoni do mnie telefon zazwyczaj nie odbieram, co źle się kończy zawyczaj awanturą w domu..Mam 20 lat a nigdzie z domu nie wychodze. Boję sie opini na mój temat. Czasami siedze i gapie się bez ruchu przed siebie. Miewam również myśli samobójcze. Wrzytsko za mnie robią rodzice, są na mnie zawsze źli. Jestem chyba nikim. Zerem.
20 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Przede wszystkim pamiętaj, że nie jesteś zerem. Potrzebujesz jedynie pomocy kogoś, kto pokaże Ci Twoją wartość, kogoś, kto pomoże Ci odnaleźć cel i sens życia. I nie ma w tym nic wstydliwego czy poniżającego.
Nie zwlekaj więc z decyzją o wizycie u psychologa - może Ci to bardzo pomóc.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Zacznę może od tego, że zanim nastąpi zmiana i poprawa-najpierw musi dojść do
pogorszenia sytuacji.

Proszę podjąć trudność i postawić mały krok ku poprawie swojego życia, bo nikt oprócz Pana tego za Pana nie zrobi.
Zasługuje Pan na to co dobre i wartościowe..
Rozmowa i praca terapeutyczna z psychologiem byłaby dla Pana mocnym wsparciem
w drodze do uzdrowienia pana samooceny, czego bardzo serdecznie Panu życzę.

Irena Mielnik-Madej