Niska samoocena i uczucie samotności

Coś się ze mną dzieje od dłuższego czasu. Są chwile gdy jest ok. Ale coraz częściej czuje się smutna samotna mimo iż mam męża i syna. Mam myśli samobójcze. Chce mi się płakać. Nie widzę sensu życia. Czasem zdarza się zwykle wśród ludzi ze jest dobrze. Ale jak jestem sama to jest mi źle. Mam niska samoocenę. Mąż też nie chce się kochać. Rozmowa nic nie daje, staje się zazdrosna. Sprawdzałam go i mnie nie zdradza. Czy to juz może byc depresja? Do tego poważnie choruje i boję się że umre

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się podjęciem leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - Poradnia Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.

Dzień dobry, zachęcam panią do kontaktu z psychologiem - psychoterapeutą. Kilka pierwszych wizyt pozwoli ustalić dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.