Niska samoocena u 22-latki

dlaczego czesto mysle ze jestem osoba ktora nie da sobie rady i przerasta mnie monotonnosc wwychowaniu dzieci

Dzień dobry!

Przyczyna może leżeć w naszych cechach osobowości, utrwalonych trudnościach, skłonnościach, negatywnych nawykach - np. nadmiernej introwersji, niskiej samoocenie.
Często wiąże się z początkami naszego życia, wydarzenia z okresu dzieciństwa, atmosferą domu rodzinnego, relacjami z najbliższymi i przyjętym wychowaniem.
Może być także objawem chorób, np. depresji poporodowej, albo sygnałem, że warto coś zmienić, poprawić w związku, jeśli wychowuje Pani dzieci razem z partnerem.

Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!