Niska samoocena u 31-letniego mężczyzny

Witam Mam na imię Przemek i mam dwa pytania 1. czemu niska samo ocena powraca.2.codziennie mam jak wstaje rano odruch wymiotny problem pojawia się przed godziną 8 rano a potem nie.z 10 lat taka sytuacja się utrzymuję.Pozdrawiam

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza