Niska samoocena u 37-letniej kobiety

DZIEN DOBRY MAM 37 LAT MAM MĘZA I WSPANIAŁEGO SYNKA .MIOIM PROBLEMEM JEST NISKA OCENA SAMEJ SIEBIE,Z POWODU NIEPOWODZEŃ LUB JAK SIĘ ŻLE WYPOWIEM I WLASNY FACET MNIE KRYTYKUJE PŁACZĘ.GENERALNIE STAŁAM SIĘ NIEUFANA.MOŻE WPŁYW MA NA TO MOJE DZIECIŃSTWO.CHCIAŁABYM W SOBIE TYLE ZMIENIĆ NA LEPSZE OCZYWIŚCIE TYLKO WŁAŚNIE PRÓBUJĘ,ZLE MI NIE WYCHODZI.POTRZEBUJĘ POMOCY W SILNIEJSZYM DZIAŁANIU I MOTYWACJI.POTRZEBNE SĄ ZMIANY DLA MNIE SAMEJ ŻEBYM JA SIĘ LEPIEJ CZUŁA.OD CZEGO ZACZĄĆ?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i podjąć leczenie.
W internecie jest dostępna lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.