Niska temperatura ciała u 18-latki

Witam , mam pytanie . Mam 18 lat , mam niską temperaturę ciała tzn. wacha się od 35.1 do 35.7 . Co to oznacza . ?

Witam,
jeżeli nie obserwuje Pani u siebie takich objawów jak osłabienie? apatia? brak apetytu? nadmierna senność?
i czuje się Pani w pełni zdrowia, nie należy przejmować się zbytnio tą niższą temperaturą. Wystarczy zwracać baczniejszą uwagę na stan swojego zdrowia.
Jeżeli jednak występują w/w objawy, należy udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania laboratoryjne: morfologię, badania biochemiczne krwi i moczu.
Obniżona temperatura ciała może występować przy niedokrwistości i niedoczynności tarczycy.
pozdrawiam Katarzyna Mudel