Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 9 3 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Niski potas i godzina snu podczas nocy

Witam. Moja mama ma problem ze snem, spadła z wagi 9 kg przez miesiąc. Jest osłabiona, była u lekarza przepisał jej tabletki ale one nic nie dają. Chodzi teraz dość często do lekarzy Wyniki nic złego nie pokazują . Martwię się bardzo i chciałam się dowiedzieć co może jej pomóc. Ostatnio brała kroplówki bo spadł jej potas, je banany i różne rzeczy aby jej się to poprawiło lecz dalej nie może spać, śpi około 1 godzinę dziennie. Chciałabym się dowiedzieć jak mogę jej pomóc. Z góry dziękuję. Sylwia.
KOBIETA ponad rok temu

Badanie moczu na białko

Białko w moczu wykrywa się w czasie badania ogólnego moczu. Źródeł białka w moczu może być wiele. Sprawdź jakie mogą być przyczyny ? opowie o tym lek. Łukasz Dubielecki.

Witam serdecznie, Sylwio bezsenność może być spowodowana wieloma czynnikami. Należą do nich między innymi zaburzenia psychiczne (takie jak depresja, zaburzenia lękowe), zaburzenia rytmu snu i czuwania, stosowane leki czy też choroby somatyczne. Napisałaś, że mama robi różne badania, ale ich wyniki nic nie wykazują. Ja radziłabym, żebyście poszukały najbliższej poradni leczenia zaburzeń snu, w celu wykonania szczegółowej diagnostyki przyczyn bezsenności u Twojej mamy. Pozdrawiam

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy