Niski poziom hematokrytu

Witam! Odebrałam dzis wyniki z morfologii i zaniepokoiły mnie dwa wyniki Hematokryt 35,3 % 37 47 jest za niski oraz Neutrofile 75% 40 70 za wysoki. Czy mam się niepokoić, od razu chcę zaznaczyć że jestem w ciąży. Proszę o pomoc

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wyniki należy ocenić w korelacji z danymi klinicznymi. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego. Najprawdopodobniej nie są one powodem do niepokoju.